.
Özgeçmiş / Abdullah KÜÇÜKOĞLU
 

1978 Ankara doğumludur. Aslen Kayserili’dir. Orta örgenimi Zeytinburnu İmam Hatip Okulu , üniversite eğitimini Uludağ Üniversitesi Maliye bölümünde tamamlamıştır. Öğrencilik yıllarından itibaren siyasetin ve birçok önemli sivil toplum kuruluşunun içinde yer almaktadır.

Genç Müsiad sektör kurulu başkanlığı, Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği GGK üyeliği görevlerinde bulunmuştur.

Ak Partinin kuruluşuyla siyasete başlamış ve çeşitli kademelerde görev almıştır. 2001 yılında Ak Parti Küçükçekmece Kurucu ilçe yönetim kurulu üyesi olarak siyasete başlamıştır. 2001-2008 yılları arasında ilçe başkan yardımcılıkları görevlerinde bulunmuştur.

2009 yerel seçimlerinde Küçükçekmece ilçesinden 4.sıradan meclis üyesi adayı olmuş ve 2009-2014 yılları arasında Küçükçekmece Belediyesi meclis üyeliği. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği ve Divan Katipliği yapmıştır. Aynı dönemde Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Üyeliği görevinde bulunmuştur.

2015-2018 yılları arasında Ak Parti İstanbul İl Teşkilat Komisyonu üyeliği yapmıştır. 6 MAYIS 2018 de yapılan Ak Parti İstanbul 6.Olağan İl Kongresinde İl Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiştir. Bahçelievler, Bakırköy, Beylikdüzü ve Avcılar ilçe koordinatörlüğü yapmıştır.
AK Parti Avcılar 7. Olağan kongresinde ilçe başkanı olarak seçilmiştir.